Cooking content creator

Praca zdalna

Oferty pracy     Cooking content creator

Rekrutacja zdalna

Centrum Respo to nowa, prężnie rozwijająca się poradnia dietetyczna pod patronatem Michała Wrzoska. Naszą misją jest wspieranie ludzi w dążeniu do wyglądu, o którym marzą, lepszego samopoczucia i zdrowego życia. Działamy on-line, a nasz kilkudziesięcioosobowy zespół wysoko wykwalifikowanych dietetyków, fizjoterapeutów (i nie tylko :)) wspiera pacjentów korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Do naszego zespołu brakuje nam kreatywnego pasjonata gotowania, który umie w Social Media.

Zapraszamy :)

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku kucharza
  • pasja do gotowania
  • umiejętność ładnego wypowiadania się i opowiadania o gotowaniu
  • doświadczenie w prowadzeniu konta w SoMe (np. nagrywanie filmików na Instagrama)

Obowiązki

  • gotowanie nowych przepisów
  • robienie zdjęć podczas gotowania
  • nagrywanie filmików na youtube
  • gotowanie gościnne z naszymi dietetykami, podopiecznymi

Oferujemy

  • 20 dni płatnej przerwy w pracy i dodatkowy dzień wolny w urodziny:)
  • darmowy dostęp do aplikacji Respo
  • przyjazną atmosferę pracy w wyjątkowej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dofinansowanie Medicover i Multisport
  • sprzęt firmowy
  • stabilna współpraca

Otwarte wakaty

1

Tryb pracy