Filmmaker/ Operator

team Michał

Oferty pracy     Filmmaker/ Operator

Rekrutacja zdalna

Centrum Respo, dynamicznie rozwijająca się firma dietetyczno-technologiczna, poszukuje do swojego zespołu utalentowanego i zaangażowanego specjalisty Analityka internetowego. Jeśli jesteś pasjonatem technologii, entuzjastycznie podchodzisz do pracy w zespole oraz chcesz mieć realny wpływ na rozwój innowacyjnych rozwiązań w branży zdrowego odżywiania, to ta oferta jest dla Ciebie!

Jako Filmmaker/ Operator w Centrum Respo będziesz odpowiedzialny za realizację nagrań wideo głównie na YouTube. Będziesz współpracować z zespołem specjalistów od marketingu oraz ekspertami w dziedzinie dietetyki, a także z Michałem Wrzoskiem aby tworzyć atrakcyjne treści dla naszych klientów.

W Respo cenimy sobie relacje dlatego dużą wagę przykładamy do procesu rekrutacji. Zależy nam na osobach, które posiadają zarówno kompetencje oczekiwane w danym obszarze, ale też podzielają nasze wartości. Dołączając do nas będziesz mieć okazję przekonać się na własne oczy, że kluczem do naszego sukcesu są przede wszystkim świetni ludzie.

Jak wygląda rekrutacja na stanowisko Filmmaker/Operator?

1. Zaaplikuj i pochwal się nam swoim portfolio

2. Rozmowa rekrutacyjna z HR i Team Leaderem SoMe Michała Wrzoska – ok.1h

3. Spotkanie rekrutacyjne z Michałem Wrzoskiem – ok.30 minut

Wymagania

  • Znajomość technicznych aspektów nagrywania - czyli wiesz, jak posługiwać się profesjonalną kamerą do nagrywania, oświetleniem, gimbalami czy nagłośnieniem
  • Praca w większości stacjonarna na planie w zależności od ustalonego harmonogramu nagrań
  • Otwartość na nagrywanie w różnych godzinach — zdarzają się plany nocny i poranne
  • Doświadczenie w nagrywaniu filmów na YouTube
  • Doświadczenie we współpracy z influencerem
  • Dyspozycyjność do pracy min.160h/ miesięcznie
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa i okolice. Potrzebujemy Twojej pełnej dyspozycyjności
  • Kreatywność, samodzielność
  • Praca pod presją czasu
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Mile widziane: prawo jazdy kat. B

Obowiązki

  • Realizacja nagrań wideo (na YouTube) pod kątem technicznym - m.in. dobranie światła i odpowiedniego sprzętu
  • Realizacja różnego typu nagrań (podscasty, testymoniale, krótkie filmiki, webinarów, live) w różnych przestrzeniach (biuro, sklep, na zewnątrz, w studio)
  • Nagranie i realizacja dźwięku
  • Bliska współpraca z Zespołem Marketingu oraz Diet
  • Współprzygotowanie kreatywne do nagrań
  • Rozwijanie potencjału firmy w obszarze video

Oferujemy

  • 20 dni płatnej przerwy w usłudze pracy
  • Dzień wolny w urodziny :)
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover
  • Kartę MultiSport
  • Integracje
  • Darmową usługę Respo
  • Sprzęt firmowy

Tryb pracy

Praca stacjonarna, Praca hybrydowa

Stanowisko

Realizator Wideo

Dział

team Michał