Senior Backend Developer

Praca zdalna · IT

Oferty pracy     Senior Backend Developer

Rekrutacja zdalna

Centrum Respo, dynamicznie rozwijająca się firma dietetyczno-technologiczna, poszukuje do swojego zespołu utalentowanego i zaangażowanego specjalisty Backend Developer. Jeśli jesteś pasjonatem technologii, entuzjastycznie podchodzisz do pracy w zespole oraz chcesz mieć realny wpływ na rozwój innowacyjnych rozwiązań w branży zdrowego odżywiania, to ta oferta jest dla Ciebie!

Jako Backend Developer w Centrum Respo będziesz odpowiedzialny za rozwój i utrzymanie naszej platformy technologicznej. Będziesz współpracować z zespołem programistów, projektantów UI/UX oraz ekspertów w dziedzinie dietetyki, aby tworzyć i doskonalić innowacyjne rozwiązania dla naszych klientów. Twój zakres odpowiedzialności obejmować będzie back-end aplikacji, a także integrację z bazami danych i narzędziami analitycznymi.

W Respo cenimy sobie relacje dlatego dużą wagę przykładamy do procesu rekrutacji. Zależny nam na osobach, które posiadają zarówno kompetencje oczekiwane w danym obszarze, ale też podzielają nasze wartości. Dołączając do nas będziesz mieć okazję przekonać się na własne oczy, że kluczem do naszego sukcesu są przede wszystkim świetni ludzie.

Jak wygląda rekrutacja?

1. Test z wiedzy programistycznej – ok.1h

2. Test kompetencji miękkich – ok.55min

3. Rozmowa rekrutacyjna z HR – ok.30min

4. Spotkanie rekrutacyjne z przyszłym przełożonym – ok.1h

5. Spotkanie rekrutacyjne z CTO – ok.30min

Wymagania

  • 4+ lata jako Backend developer

  • Dobra znajomość TypeScript, Node, Express

  • Znajomość bazy danych MySQL, MongoDB, PostgreSQL

  • Znajomość systemów kolejkowania np. RabbitMQ

  • Znajomość wzorców projektowych np. SOLID

  • Doświadczenie w zakresie integracji z zewnętrznymi systemami przez API (REST, WebSockets)

  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych

  • Doświadczenie w pisaniu testów integracyjnych na plus

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym, umożliwiającym pracę z anglojęzyczną dokumentacją techniczną

Obowiązki

  • Tworzenie i rozwijanie funkcjonalności platformy technologicznej Centrum Respo

  • Projektowanie, implementacja i utrzymanie naszego Api

  • Integracja platformy z bazami danych oraz narzędziami analitycznymi

  • Optymalizacja aplikacji pod kątem wydajności, skalowalności i bezpieczeństwa

  • Monitorowanie i analiza wyników systemu, identyfikowaniem obszarów wymagających usprawnienia oraz wdrażanie nowych funkcjonalności i aktualizacji na platformie.

  • Zapewnienie wysokiej jakości kodu oraz zgodności z najlepszymi praktykami programistycznymi

Oferujemy

  • 20 dni płatnej przerwy w pracy i dodatkowy dzień wolny w urodziny:)
  • darmowy dostęp do aplikacji Respo
  • dofinansowanie do Medicover i Multisport

  • sprzęt firmowy

  • stabilna współpraca

  • przyjazna atmosfera pracy w wyjątkowej i dynamicznej rozwijającej się firmie

Tryb pracy

Praca zdalna

Stanowisko

Dział

IT

Osoby kontaktowe

Twój potencjalny przełożony

Daniel Kuryło
Technical Lead