HR Manager

Praca zdalna · HR

Oferty pracy     HR Manager

Rekrutacja zdalna
HR Manager

  • Centrum Respo to firma dietetyczno-technologiczna online, prężnie rozwijająca się pod marką osobistą Michała Wrzoska. Zawodowo realizujemy marzenia o świetnej sylwetce, pysznej diecie oraz lepszym samopoczuciu. Więcej o nas dowiesz się na stronie www.centrumrespo.pl.

  • Centrum Respo rozwija się dynamicznie, a wraz z nim rozwijają się różne gałęzie firmy. Wciąż powiększamy nasz zespół – potrzebujemy ludzi kreatywnych, zmotywowanych do działania, zaangażowanych w to, co robią i chętnych do kreowania rzeczywistości dookoła siebie.
  • Zapraszamy :)

  • Proces rekrutacji będzie składał się z następujących etapów:
  • 1. Spotkanie online z HR
  • 2. Spotkanie online z Dyrektorem Operacyjnym
  • 3. Sesja AC
  • 4. Spotkanie z właścicielami Centrum Respo

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku HR Managera w firmie usługowej, najlepiej w firmie start-up’owej, zatrudniającej min. 100 osób - min. 5 lata

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem - min. 5 lata

  • Doświadczenie zawodowe w branży HR - min. 8 lat

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i zarządzaniu zmianą

  • Doświadczenie w pracy zdalnej i zarządzania zespołem w środowisku zdalnym

  • Doświadczenie i znajomość procesów rekrutacyjnych, w tym planowania i prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych, selekcji kandydatów, i on-boarding’u nowych pracowników

  • Doświadczenie w budowaniu kultury organizacyjnej, polityki wynagrodzeń, polityki szkoleniowej i zarządzania talentami

  • Aktualna wiedza z zakresu trendów w obszarze HR, w tym nowoczesnych praktyk zarządzania i motywowania zespołów

  • Znajomość Kodeksu Pracy, zawierania umów cywilno-prawnych oraz umów B2B

  • Wyższe wykształcenie na kierunkach Zarządzanie, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi lub podobnych.

Obowiązki

  • Efektywne zarządzanie, realizacja celów oraz rozwój zespołu HR

  • Wdrożenie strategii HR wspierającej skalowanie biznesu i rozwój organizacji

  • Dostarczanie wiedzy eksperckiej i najlepszych praktyk z obszaru HR celem wsparcia kadry kierowniczej

  • Pozyskiwanie (TA) i utrzymywanie talentów w organizacji, budowanie pozytywnych doświadczeń kandydatów (CX) oraz pozytywnych doświadczeń pracowników (EX)

  • Budowanie i realizacja polityki personalnej w firmie, w tym między innymi:

    • Opracowanie i realizacja programów szkoleniowych i rozwojowych w firmie

    • Polityka wynagrodzeń oraz ocen 360

    • Realizacja projektów well-being’owych i inicjatyw firmowych, które pozytywnie wpływają na zaangażowanie pracowników i dobrą atmosferę

  • Automatyzacja i digitalizacja procesów HR

  • Dbanie o realizację planów budżetowych w podległym obszarze, w tym działań integracyjnych

  • Budowanie i tworzenie kultury feedback’owej

  • Wypracowanie analityki i skuteczne zarządzanie wskaźnikami HR

  • Dbanie o spójną komunikację wewnętrzną i zewnętrzną, a także markę pracodawcy (EB)

  • Rozwiązywanie problemów pracowniczych i managerskich

Oferujemy

  • 20 dni płatnej przerwy w usłudze pracy

  • Przerwa w pracy w urodziny :)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pracę zdalną z obowiązkami w biurze od czasu do czasu

  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover

  • Kartę MultiSport

  • Darmowy dostęp do aplikacji Respo oraz 20% zniżki dla osoby towarzyszącej

  • Sprzęt firmowy

  • Cykliczne szkolenia merytoryczne i oraz z umiejętności miękkich

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Uczestnictwo w unikatowym projekcie, jakim jest Respo :)

Tryb pracy

Praca zdalna

Stanowisko

HR Manager

Dział

HR

Forma zatrudnienia

Samozatrudnienie (B2B)

15000 - 25000 PLN / miesięczne