Frontend Developer

Kraków / Praca zdalna · Web Development

Oferty pracy     Frontend Developer

Rekrutacja zdalna

Poszukujemy osoby na stanowisko Frontend Developer. W ramach tej rekrutacji, szukamy osób z doświadczeniem komercyjnym. Jeśli znasz Vue.js lub Angulara - to świetnie. Jeśli bliżej Ci do Reacta, ale chciałbyś się rozwinąć z Vue lub Angularem, nic nie stoi na przeszkodzie żeby o tym porozmawiać.

Niniejsze ogłoszenie wycelowane jest w poziom doświadczenia mid - senior. Czy da się to przełożyć na lata doświadczenia? Naszym zdaniem nie do końca. Oczekujemy pewnej wiedzy oraz postaw, które będą świadczyły o dojrzałości w roli frontendowca. Jak to sprawdzić? Aplikuj do nas i sprawdźmy czy do siebie pasujemy :)

Jak przebiega proces rekrutacji?
  1. Złóż aplikację za pomocą formularza na tej stronie lub wysyłając e-mail na adres [email protected]
  2. Osoba kontaktowa zaprosi Cię na wstępną rozmowę (zdalną)
  3. Drugi etap to rozmowa techniczna z naszym specjalistą (zdalną lub on-site)
  4. Podczas rozmowy z "górą" ustalisz formę i warunki współpracy (zdalnie lub on-site)
  5. Poznajesz nasz zespół i ruszamy do pracy!

Wymagania

Technologie:
  • Vue.js lub Angular
  • JavaScript
  • Git
  • TypeScript
  • REST
  • CSS
  • HTML
Umiejętności miękkie
  • Znajomość języka angielskiego i polskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość metodyk zwinnych
  • Zdolność do rozwiązywania problemów
  • Proaktywność - naprawdę nie lubimy postaw biernych

Obowiązki

  • Implementacja nowych funkcjonalności
  • Implementacja testów
  • Współpraca z zespołem i osobami po stronie klienta w ramach metodyki Scrum
  • Zapewnienie dobrej jakości tworzonego oprogramowania
  • Tłumaczenie historii działania użytkowników na kod źródłowy w różnych platformach technicznych
  • Integracja usług innych firm takich jak zarządzaniem treścią wideo, usługi analizy sieci w chmurze
  • Wspieranie ciągłych udoskonaleń rozwoju oraz metody front-end
  • Praca z najnowszymi narzędziami oraz rozwojem swoich umiejętności
  • Rozwijanie swoich umiejętności w zakresie obsługi klienta na tematy biznesowe oraz techniczne
  • Projektowanie oraz wdrażanie fragmentów systemu front-end z wykorzystaniem frameworków (Angular 6)
  • Przedstawianie oraz opracowywanie rozwiązań opartych na praktykach UI/UX
  • Ujednolicanie z usługami emitowanym przez systemy back-end
  • Opracowywanie rozwiązań, które mają spełniać wymagania klientów
  • Wspieranie w obszarach analizy i projektowania wszystkich etapów tworzenia oprogramowania oraz proponowaniem najefektywniejszych rozwiązań wdrażania systemu
  • Współpraca z przedstawicielami biznesowymi, analitykami oraz kierownikami projektów IT

Oferujemy

  • Programy premiowe
  • Możliwość rozwoju osobistego w ramach szkoleń
  • Lekcje angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Imprezy integracyjne i wyjścia sportowe
  • Kawę bez pakułów
  • Możliwość budowy razem z nami prawdziwego IT

Praca zdalna

Stanowisko

Dział

Web Development

Wynagrodzenie

14000.00 – 23000.00 PLN / miesięczne (brutto UoP)

Forma zatrudnienia

Umowa zlecenie - pełny etat
B2B - pełny etat
Umowa o pracę

Osoby kontaktowe

Bartosz Rumian Specjalista ds. HR

Kraków

Recruitment powered by tomHRM