Test Automation Engineer

Kraków / Praca zdalna · Web Development

Oferty pracy     Test Automation Engineer

Rekrutacja zdalna

Zastanawiasz się, czy szukając pracy jako Test Engineer trafiłeś we właściwe miejsce? Przekonajmy się o tym razem!

W obecnych czasach każdy korzysta zarówno z aplikacji mobilnych jak i webowych. Denerwują Cię błędy wyskakujące podczas korzystania z aplikacji? Error 404? Możesz sprawić, że ułatwisz i umilisz korzystanie z aplikacji innym ich użytkownikom. Zgłoś się do nas i przetestuj nie tylko siebie, ale także aplikacje tworzone przez Cohesive dla klientów, którzy działają w sektorach energetycznym, gazowym, portowym, finansowym czy chemicznym.

Proces rekrutacyjny nie zajmie Ci długo:

  1. Po złożeniu CV skontaktuje się z Tobą nasz rekruter z którym uzgodnisz dogodny termin rozmowy.
  2. Rozmowa wstępna: Podczas rozmowy odpowie Ci na Twoje pytania jak i opowie trochę o firmie i będzie chciał dowiedzieć się czegoś o Tobie. (max. 30 min)
  3. Rozmowa techniczna: Poznasz jednego z naszych pracowników, który poruszy tematy techniczne. Nie ma co się stresować, nie gryziemy. (max. 60 min)
  4. Warunki umowy: Spotkanie w biurze bądź zdalnie, gdzie poruszane będę tematy związane z potencjalnym zatrudnieniem. (max. 60 min)
Jak widzisz dużo czasu Ci to nie zajmie, a jeśli chodzi o dni i godziny to staramy się być elastyczni.

Wymagania

  • Java
  • Selenium
  • Junit / Spock / Mockito
  • Git
  • REST

Mile widziane:

  • SQL
  • JavaScript
  • Jenkins
  • Docker
  • umiejętność pracy w zespole
  • skrupulatność i dokładność
  • spostrzegawczość i wyczulenia na błędy i nieścisłości

Obowiązki

  • Stabilizacja kodu oraz podniesienie poziomu programowania
  • Wyłapywanie błędów zanim dotrą do produkcyjnego środowiska
  • Implementacja testów integracyjnych / end2end
  • Współpraca z zespołem i osobami po stronie klienta w ramach metodyki Scrum
  • Zapewnienie wysokiej jakości systemu

Oferujemy

  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Lekcje angielskiego
  • Kawę bez pakułów
  • Imprezy integracyjne
  • Programy premiowe
  • Możliwość rozwoju osobistego w ramach szkoleń i budowy razem z nami prawdziwego IT

Tryb pracy

Praca zdalna
Stacjonarnie: Kraków

Stanowisko

Test Engineer

Dział

Web Development

Forma zatrudnienia

B2B - pełny etat

12000 - 16500 PLN netto / miesięczne

Umowa o pracę

10000 - 13800 PLN brutto / miesięczne

Osoby kontaktowe

Bartosz Rumian
Specjalista ds. HR

Kraków