DevOps Engineer

Kraków / Praca zdalna · Web Development

Oferty pracy     DevOps Engineer

Rekrutacja zdalna

Dołącz do 6 osobowego zespołu Developerów, których zadaniem jest rozwinięcie istniejącej już aplikacji klasy Enteprise Workflow Management. Integruje się ona z systemami (m.in. Camudą) działającymi u jednego z naszych klientów w branży finansowej. Projekt pisany jest frontendowo w Angularze, a na backendzie w Springu. Zespół składa się z 3 backend developerów, testera, analityka i kandydatów z tej rekrutacji. Jeśli metodyka SCRUM jak i mikroserwisy nie są Ci obce to na pewno się u nas odnajdziesz.

Technologie w projekcie:
  • Angular
  • Java 11+
  • Spring
  • Spring boot
  • ElasticSearch,
  • Hazelcast
  • Kafka
  • Vault
  • Form.io
  • CI/CD
 Proces rekrutacyjny nie zajmie Ci długo:
  1. Po złożeniu CV skontaktuje się z Tobą nasz rekruter z którym uzgodnisz dogodny termin rozmowy.
  2. Rozmowa wstępna: Podczas rozmowy odpowie Ci na Twoje pytania jak i opowie trochę o firmie i będzie chciał dowiedzieć się czegoś o Tobie. (max. 30 min)
  3. Rozmowa techniczna: Poznasz jednego z naszych pracowników, który poruszy tematy techniczne. Nie ma co się stresować, nie gryziemy. (max. 60 min)
  4. Warunki umowy: Spotkanie w biurze bądź zdalnie, gdzie poruszane będę tematy związane z potencjalnym zatrudnieniem. (max. 60 min)
Jak widzisz dużo czasu Ci to nie zajmie, a jeśli chodzi o dni i godziny to staramy się być elastyczni.

Wśród pracowników Cohesive nie znajdziesz takiej samej osoby. Każdy jest unikalny i wszystkich warto lepiej poznać. Na pewno znajdziesz niejedną osobę, z którą złapiesz wspólny temat. Na relacji świat zbudowano to coś czego się trzymaliśmy i nie chcemy od tego odchodzić. Zgłaszając się do nas nie trafisz na projekt. Chcemy Cię lepiej poznać i liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej.

Nie czekaj. Złóż CV!

Wymagania

  • Doświadczenie w administracji systemami oraz aplikacjami w środowisku systemów Linux (RedHat, CentOS lub inne)

  • Zaawansowana znajomość Bash/Powershell

  • Rozwój i administrowanie linii CI/CD (GitLab, Docker, Git,Ansible, Nexus, Jira)

  • Znajomość technologii/ narzędzi: Logstash, Elasticsearch, Kibana, Hazelcast, Kafka.

  • Praktyczne doświadczenie z systemem kontroli wersji git

  • Znajomość relacyjnych baz danych (np. PostgreSQL, MSSQL, Oracle).

  • Samodzielne analizy środowisk pod kątem rozwoju działań optymalizacyjnych

  • Analiza logów systemowych i aplikacyjnych

  • Wspieranie zespołów scrumowych w rozwijaniu i utrzymywanie narzędzi, z których korzystają

  • Łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo oraz ciągłość działania rozwiązań

  • Doświadczenie w pracy w metodologii SCRUM

  • Zdolność analitycznego myślenia, dokładność oraz sumienność

Mile widziane:

  • Komunikatywność
  • Doświadczenie w pracy z silnikami workflow (np. Camunda)
  • Doświadczenie w pracy w środowisku skonteneryzowanym
  • Znajomość konteneryzacji i orkiestratora Openshift

Obowiązki

  • Utrzymywanie działania systemów wspieranych przez chapter

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo oraz ciągłość działania rozwiązań (m.in. aktualizacja systemów, skanowania SAST, DAST)

  • Samodzielna analiza środowisk pod kątem rozwoju działań optymalizacyjnych

  • Bezpośrednia współpraca z dostawcami utrzymywanych aplikacji

Oferujemy

  • Programy premiowe
  • Możliwość rozwoju osobistego w ramach szkoleń
  • Lekcje angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Imprezy integracyjne i wyjścia sportowe
  • Możliwość budowy razem z nami prawdziwego IT

Tryb pracy

Praca zdalna
Stacjonarnie: Kraków

Stanowisko

Dział

Web Development

Forma zatrudnienia

B2B - pełny etat

16000 - 21500 PLN netto / miesięczne

Umowa o pracę

13300 - 17900 PLN brutto / miesięczne

Osoby kontaktowe

Bartosz Rumian
Specjalista ds. HR

Kraków