Analityk biznesowo-systemowy

Kraków / Praca zdalna · Web Development

Oferty pracy     Analityk biznesowo-systemowy

Rekrutacja zdalna

Chcesz być widzialną częścią zespołu?
Szukasz projektów w branży finansowej?
Twoim celem jest ciągły rozwój i pomoc w rozwoju aplikacji dla jednego z największych banków w Polsce?
Jeśli tak to trafiłeś w dobre miejsce!

Obecnie poszukujemy analityka do projektu związanego z kontynuacją rozwoju aplikacji klasy EWM (Enterprise Workflow Management). Jest to system workflowowy dla klienta z sektora bankowego. W tle wykorzystywana jest Camunda obudowana formatkami pod procesy bankowe. Backend integruje się z różnymi systemami banku.

W stacku należy spodziewać się Java + Spring + Angular. Przewiną się ElasticSearch, Hazelcast, Kafka, Vault, Form.io. Planowana architektura mikroserwisowa. Realizacja odbywa się z wykorzystaniem procesów CI/CD. Projekt prowadzony w 6 osobowym zespole + ewentualnie inny zespół po stronie klienta.

Wymagania

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku analityka biznesowo-systemowego

  • doświadczenie w branży finansowej / bankowości lub doświadczenie nabyte w firmie tworzącej / wdrażającej systemy informatyczne;

  • umiejętność sprawnego komunikowania się w środowisku biznesowym oraz IT;

  • umiejętność współpracy;

  • zdolność analitycznego myślenia;

  • kreatywność, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;

  • znajomość SQL na poziomie proponowania rozwiązań, poruszania się w bazie danych

Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy w środowisku skonteneryzowanym

  • doświadczenie w pracy z silnikami workflow (np. Camunda)

  • doświadczenie w analizie systemów zintegrowanych z zewnętrznymi aplikacjami (znajomość API REST, szyn danych, XML, Json)

Obowiązki

  • Analizy, opisu i weryfikacji wymagań funkcjonalnych systemu, które zrealizują wymagania biznesowe,

  • Zaprojektowania rozwiązania na bazie wymagań funkcjonalnych,

  • Bezpośredniej współpracy z zespołem deweloperskim – jesteś jego częścią,

  • Pomocy w przygotowaniu i przeprowadzeniu testów rozwiązania,

  • Opracowanie dokumentacji technicznej i użytkownika,

  • Zrozumienie potrzeb biznesowych przedsiębiorstwa,

  • Analiza, weryfikacja i ocena pozyskanych wymagań biznesowych względem faktycznych potrzeb interesariuszy,

  • Projektowanie rozwiązania bazując na wymaganiach biznesowych,

  • Modelowanie procesów biznesowych, a także optymalizacja istniejących,

  • Przeprowadzanie konsultacji w trakcie tworzenia rozwiązania i wskazanie potencjalnych ryzyk projektowych,

  • Dbanie o relacje z interesariuszami i realizacja ich potrzeb biznesowych,

  • Weryfikacja wykonanej pracy w zgodzie z wymaganiami biznesowymi,

  • Opracowanie dokumentacji projektowej oraz raportów,

Oferujemy

  • Programy premiowe
  • Możliwość rozwoju osobistego w ramach szkoleń
  • Lekcje angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Imprezy integracyjne i wyjścia sportowe
  • Możliwość budowy razem z nami prawdziwego IT

Praca zdalna

Stanowisko

Analityk biznesowy

Dział

Web Development

Wynagrodzenie

18400.00 – 22800.00 PLN / miesięczne (brutto UoP)

Forma zatrudnienia

Umowa zlecenie - pełny etat
B2B - pełny etat
Umowa o pracę

Osoby kontaktowe

Bartosz Rumian Specjalista ds. HR

Kraków

Recruitment powered by tomHRM