System Analyst with Camunda

Kraków / Praca zdalna · Operations

Oferty pracy     System Analyst with Camunda

Rekrutacja zdalna

Wiesz, czym jest Gateaway, Sub-process i Task oraz w jaki sposób zobrazować to w notacji BPMN? Masz doświadczenie z językiem SQL i Javą (bądź jakimś innym językiem obietkowym)? Chcesz, by Twoje rozwiązania jak i pomysły miały wpływ na finalną wersję tworzonego produktu?

Zgłaszając się do Cohesive trafisz do zespołu realizującego zadania dla branży finansowej. Projekt polega na rozwoju systemu integrującego wiele procesów biznesowych u jednego z naszych klientów. System rozwijany jest od roku, a głównymi technologiami w projekcie są: Java, Angular oraz Camunda (BPMN).

Nie bądź tylko numerkiem w Excelu. Stań się widoczną częścią zespołu tworząc rozwiązania dla największych przedsiębiorstw w branży finansowej i energetycznej.

Proces rekrutacyjny nie zajmie Ci długo:
  1. Po złożeniu CV skontaktuje się z Tobą nasz rekruter z którym uzgodnisz dogodny termin rozmowy.
  2. Rozmowa wstępna: Podczas rozmowy odpowie Ci na Twoje pytania jak i opowie trochę o firmie i będzie chciał dowiedzieć się czegoś o Tobie. (max. 30 min)
  3. Rozmowa techniczna: Poznasz jednego z naszych pracowników, który poruszy tematy techniczne. Nie ma co się stresować, nie gryziemy. (max. 60 min)
  4. Warunki umowy: Spotkanie w biurze bądź zdalnie, gdzie poruszane będę tematy związane z potencjalnym zatrudnieniem. (max. 60 min)
Jak widzisz dużo czasu Ci to nie zajmie, a jeśli chodzi o dni i godziny to staramy się być elastyczni.

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku analityka
  • Znajomość notacji BPMN
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL (MS SQL) na poziomie budowania optymalnych zapytań
  • Doświadczenie w pracy z silnikiem workflow - Camunda
  • Umiejętność tworzenia formularzy w form.io
  • Dbałość o szczegóły oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dobra znajomość j. angielskiego na potrzeby czytania dokumentacji technicznej
  • Ojczysty język polski
  • Doświadczenie pracy w metodyce Agile (Scrum)
Mile widziane
  • Znajomość języka programowania (najlepiej obiektowego) lecz JavaScript również mile widziany
  • Doświadczenie zawodowe w projektowaniu, realizacji i testowaniu złożonych aplikacji w środowisku Java/JEE
  • Doświadczenie z komunikatorami (JMS, Kafka itp.), usługami sieciowymi, REST, SQL

Obowiązki

  • Tworzenie dokumentacji projektowej niezbędnej do wytworzenia oprogramowania zgodnego z wymaganiami klientów
  • Prezentowanie oraz proponowanie własnych rozwiązań
  • Analiza i ocena potrzeb biznesowo-systemowych jakie posiada klient
  • Modelowanie procesów biznesowych z wykorzystaniem notacji BPMN
  • Łączenie obiektów oraz klas z własnościami w Camundzie
  • Współpraca z programistami, przedstawicielami biznesowymi, klientem w celu stworzenia najkorzystniejszego rozwiązania

Oferujemy

  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Lekcje angielskiego
  • Kawę bez pakułów
  • Imprezy integracyjne
  • Programy premiowe
  • Możliwość rozwoju osobistego w ramach szkoleń i budowy razem z nami prawdziwego IT

Tryb pracy

Praca zdalna
Stacjonarnie: Kraków

Stanowisko

Solution Architect

Dział

Operations

Forma zatrudnienia

B2B - pełny etat

9000 - 16500 PLN netto

Umowa o pracę

7500 - 13300 PLN brutto

Osoby kontaktowe

Bartosz Rumian
Specjalista ds. HR

Kraków