Content Marketing Specialist

Praca zdalna · Content

Oferty pracy     Content Marketing Specialist

Rekrutacja zdalna

Wymagania

  • posiadasz min. rok doświadczenia w prowadzeniu projektów contentowych dla Klientów,
  • potrafisz robić research słów kluczowych pod SEO,
  • wiesz, czym jest intencja wyszukiwania i jak ją zagospodarować,
  • masz smykałkę do ciekawych tematów, lekkie pióro oraz sokole oko do wyłapywania błędów językowych,
  • nie są Ci obce takie narzędzia jak: Ahrefs, Google Keyword Planner, Google Analytics, Google Search Console,
  • świetnie organizujesz swoje zadania i wykazujesz się inicjatywą, bierzesz odpowiedzialność za rezultaty i nie boisz się rozwiązywać napotykanych problemów,
  • umiesz i lubisz pracować z ludźmi, jesteś nastawiony na budowanie długotrwałych relacji z Klientami oraz na współpracę z zespołem ekspertów z innych działów agencji, m.in. SEO oraz Client Service
  • znasz język angielski na poziomie B2.

Obowiązki

  • tworzenie strategii contentowej m.in. dla naszego kluczowego Klienta (drogeria kosmetyczna online – TOP marka w swojej kategorii), w tym: proponowanie tematów artykułów, research fraz kluczowych,
  • korekta i optymalizacja tworzonych treści oraz badanie ich efektywności,
  • analiza efektywności strategii dla Klientów,
  • zlecanie zadań do realizacji copywriterom,
  • realizacja zadań zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Oferujemy

  • pracę m.in. dla TOPowej marki drogeryjnej w Polsce,
  • dołączenie do zespołu Content Marketingu, dla którego pisanie angażujących treści, to prawdziwa pasja, m.in. współtworzyliśmy portal edukacyjny dla przedsiębiorców Cyfrowe Rewolucje (mBank), nagrodzony Złotem w kategorii „Edukacja” przez jury konkursu Power of Content Marketing oraz wyróżniony w Złotych Spinaczach,
  • autorski program onboardingowy dostosowany do pracy w systemie zdalnym, który pomoże Ci się wdrożyć, poznać współpracowników, sposób organizacji pracy i nasze podejście do digitalu + wsparcie Buddy'ego, który pomoże Ci zaadaptować się do pracy w dziale + wsparcie dedykowanego mentora z obszaru SEO w obszarach takich jak np. analizy fraz, efektywne korzystaniu z narzędzi czy feedback odnośnie do gotowych treści
  • jasne zadania, cele i zasady ewaluacji (min. raz w roku spotkanie ewaluacyjne z przełożonym), możliwość awansu w zależności od wyników,
    • będziesz się uczyć od najlepszych w branży, pasjonatów i wielokrotnie nagradzanych ekspertów digital marketingu:
    • mamy na pokładzie zespoły z różnych obszarów digitalu (m.in. Strategia, SEO, SEM & Social, Performance, Analityka, Programmatic, E-mail Marketing) oraz prowadzimy regularne wewnętrzne spotkania, na których dzielimy się wiedzą
    • jesteśmy wśród 3% partnerów Google w Polsce wyróżnionych w 2022 roku statusem Google Partner Premium
    • od lat zgarniamy nagrody branżowe w tym: Effie, MIXX Awards, Golden Arrow, European Performance Marketing Awards, Performance Marketing Diamonds, Efekton Awards, Ekomersy i Aulery
  • praca jest możliwa z biura w GDAŃSKU lub WARSZAWIE w trybie hybrydowym z przewagą pracy zdalnej, rozpatrujemy również współpracę 100% zdalną z dowolnego miejsca w Polsce :) WARSZAWA – biuro Mokotów. Daleko od Mordoru. Dog-friendly office. Blisko zieleni (m.in. Park Dreszera oraz Skwer im. Małkowskich), GDAŃSK - obok Dworca Głównego, Zieleniak,
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy: 8-9.30,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia /umowa B2B lub umowa o pracę,
  • benefity: 1 godzina w tygodniu na własny rozwój lub czas z bliskimi (w piątki kończymy wcześniej), Dzień Urodzin oraz Dzień dla Rodziny, opieka medyczna (Enel-Med) i/lub Benefit Multisport i/lub dostęp do platformy MyBenefit.
  • Przebieg rekrutacji:
    1) Analiza aplikacji (nasz zespół bardzo uważnie analizuje nadesłane aplikacje. Sprawdzamy dopasowanie kompetencji, doświadczenia i umiejętności do specyfiki zadań i celów.
    2) Wstępna rozmowa telefoniczna o Twoich doświadczeniach i oczekiwaniach.
    3) Zadanie rekrutacyjne (dostajesz próbkę codziennej pracy u nas a my weryfikujemy jak odnajdziesz się w codziennych zadaniach na tym stanowisku)
    4) Rozmowa (wideo lub stacjonarna) z przełożonym oraz zadanie dla Ciebie, tak abyśmy mogli sprawdzić Twoje kompetencje w działaniu (to ważne w tak wymagającej branży). To także czas dla Ciebie - śmiało pytaj nas o wszystkie ważne dla Ciebie kwestie związane z pracą!).
    5) Decyzja. Przeanalizujemy otrzymane od Ciebie informacje i poinformujemy Cię o dalszych krokach.
    6) Witaj na pokładzie! Po wspólnej decyzji widzimy się w biurze na Twój pierwszy dzień :)

Praca zdalna

Dział

Content

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę
Samozatrudnienie (B2B)

Osoby kontaktowe

Ewa Poławska Recruitment Specialist

Recruitment powered by tomHRM