Release Engineer

Kraków · Professional Services Unit

Oferty pracy     Release Engineer

Rekrutacja zdalna

Przyjdź i zostań z nami !

Jesteśmy software housem, który od 2003 roku dostarcza sektorowi finansowemu kompleksowe rozwiązania w zakresie płatności elektronicznych. Podstawą naszej działalności jest nowoczesne oprogramowanie oraz wysoko wykwalifikowany i zaangażowany zespół ekspertów i inżynierów.

Dołączysz do zespołu zajmującego się zarządzaniem instalacjami i wsparciem dla kluczowych firm działających w branży finansowej i ecommerce. Będziesz miał możliwość poznania, działania od strony technicznej, systemów do obsługi płatności, rozliczeń finansowych gotówkowych i bezgotówkowych.
Współpracujemy z największymi polskimi bankami, rozwijając i kształtując wraz z nimi polski rynek płatności elektronicznych.

Wymagania

    • podstawowa znajomość RDBMS Oracle i SQL
    • umiejętność pracy w środowisku Unix / Linux
    • znajomość rozwiązań kontenerowych
    • znajomość jednego z języków: Python, Ansible, sh/bat w stopniu podstawowym
    • ale przede wszystkim od kandydatów oczekujemy dużej otwartości, komunikatywności
    • doświadczenie w kontaktach z klientem, samodzielności
    • gotowość do podnoszenia kwalifikacji
    • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej
    • znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane:
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku/zarządzanie zmianą
    • znajomość narzędzi do kontroli wersji GIT, Gitlab i podobne
    • znajomość zagadnień CI/CD
    • znajomość NOSQL
    • znajomość innych języków programowania/skryptowych (Java, Ruby, Scala, Groovy, Go, bash itp.)

Obowiązki

  • udział w planowaniu budowania i wdrażanie zmian w systemach własnych i klientów
  • koordynacja wdrożeń, harmonogramowanie, deployment
  • współpraca z zespołami DEV, QA, ADMIN w celu poprawnej realizacji wdrożenia
  • zarządzenie zmianą w porozumienia z managerami projektów i klientami

Oferujemy

  • udział w profesjonalnych projektach - będziesz współpracował z zespołem, który tworzy rozwiązania płatnicze w oparciu o nowe technologie dla znanych banków i instytucji finansowych
  • współpracę w gronie ekspertów i pasjonatów - chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, bo o tajnikach systemów płatniczych, kartach płatniczych i rozwiązaniach w chmurze wiemy wszystko
  • możliwość rozwoju - damy Ci możliwość uczestniczenia w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach
  • przyjazne zarządzanie i niepowtarzalna atmosfera

Otwarte wakaty

1

Tryb pracy

Praca stacjonarna, Praca hybrydowa
Praca stacjonarna: Kraków

Stanowisko

Dział

Professional Services Unit

Forma zatrudnienia

Samozatrudnienie (B2B)
Umowa o pracę
Umowa zlecenie

Ogłoszenie ważne do

2024-09-30

Kraków