MID Java BackEnd Developer

Kraków · Issuing Unit

Oferty pracy     MID Java BackEnd Developer

Rekrutacja zdalna

Przyjdź i zostań z nami !

Jesteśmy software housem, który od 2003 roku dostarcza sektorowi finansowemu kompleksowe rozwiązania w zakresie płatności elektronicznych. Podstawą naszej działalności jest nowoczesne oprogramowanie oraz wysoko wykwalifikowany i zaangażowany zespół ekspertów i inżynierów.

Dołączysz do zespołu, który odpowiada za zarządzanie siecią urządzeń finansowych takich jak bankomaty, wpłatomaty, recyklery oraz terminale POS. Do tej pory korzystałeś z nich pewnie każdego dnia jako klient, teraz będziesz mieć szansę na poznanie ich działania i tworzenie nowoczesnych rozwiązań razem z nami.

Wymagania

  • znajomość Java SE oraz wzorców projektowych
  • znajomość Spring oraz Spring Boot
  • doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (np. Git)
  • znajomość technologii JPA, JMS, REST
  • umiejętność pracy w zespole oraz komunikacji z innymi członkami zespołu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznych

Mile widziane:
  • znajomość języków SQL, CQL oraz praca z bazami danych zgodnymi z JPA oraz z bazą Cassandra
  • znajomość React.js, HTML5, CSS3 i JavaScript
  • znajomość Docker

Obowiązki

  • tworzenie kodów źródłowych oprogramowania oraz współuczestnictwo w tworzeniu struktur oprogramowania
  • planowanie i współuczestnictwo w określaniu szczegółów procesu tworzenia programów komputerowych
  • tworzenie dokumentacji technicznej tych programów
  • testowanie i utrzymywanie opracowanego oprogramowania

Oferujemy

  • udział w profesjonalnych projektach - będziesz współpracował z zespołem, który tworzy rozwiązania płatnicze w oparciu o nowe technologie dla znanych banków i instytucji finansowych
  • współpracę w gronie ekspertów i pasjonatów - chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, bo o tajnikach systemów płatniczych, kartach płatniczych i rozwiązaniach w chmurze wiemy wszystko
  • możliwość rozwoju - damy Ci możliwość uczestniczenia w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach
  • przyjazne zarządzanie i niepowtarzalna atmosfera
  • praca stacjonarna - docelowo możliwość pracy hybrydowej

Otwarte wakaty

2

Tryb pracy

Praca stacjonarna, Praca hybrydowa
Praca stacjonarna: Kraków

Stanowisko

Software Engineer

Dział

Issuing Unit

Kraków