Nauczyciel zdalny - zajęcia grupowe

Praca zdalna · Dział Edukacji i Rozwoju

Oferty pracy     Nauczyciel zdalny - zajęcia grupowe

Tutore jest jednym z liderów w branży edukacyjnej na polskim rynku, organizującym kursy online dla dzieci, młodzieży i dorosłych z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania. Mamy wieloletnie doświadczenie w edukacji, aktualnie z naszych kursów korzysta 30 tysięcy aktywnych uczestników. W naszej ofercie kursów znajdują się m.in. język angielski, matematyka, programowanie z Minecraftem, grafika komputerowa czy rysunek.

Wymagania

Praca z nami jest elastycznie dopasowana do Ciebie, ponieważ to Ty ustalasz harmonogram i ceny swoich zajęć.

Wszystko, co musisz wnieść to:
  •  chęć pracy z ludźmi,
  •  pasja do nauczania,
  •  doskonała orientacja w tematyce przedmiotu, którego będziesz nauczać.

Obowiązki

  • główną rolą naszych nauczycieli będzie prowadzenie indywidualnych zajęć online na naszej innowacyjnej platformie.

Oferujemy

Szkolenie, dzięki któremu bez stresu się wdrożysz, stałe wsparcie zespołu, dostęp do głównych narzędzi pracy - materiałów dydaktycznych i platformy online, wsparcie naszego metodyka i koordynatora, dla których ważny jest Twój rozwój i satysfakcja z pracy.

  • 100% praca zdalna,
  • elastyczne godziny pracy,
  • przyjazną i miłą atmosferę.

Tryb pracy

Praca zdalna

Stanowisko

Nauczyciel

Dział

Dział Edukacji i Rozwoju

Forma zatrudnienia

Umowa zlecenie
Samozatrudnienie (B2B)