Product Owner Projektu Język Angielski

Praca zdalna · Edukacja

Oferty pracy     Product Owner Projektu Język Angielski

Tutore Poland to potężny gracz na polskim rynku edukacyjnym, posiadający w swoim portfolio markę Tutore - nowoczesne kursy online dla dzieci i dorosłych oraz ogólnopolską sieć szkół językowych ProfiLingua. Dostarczamy najwyższej jakości usługę edukacyjną dla każdego: od języków obcych, przez przedmioty szkolne, hobby i pasje, aż do oferty dla firm i korporacji. W swojej ofercie posiadamy kursy online i stacjonarne, uczymy ponad 20 języków obcych, programowania, gry na gitarze, grafiki bądź rysunku. Dołączając do zespołu będziesz współtworzyć innowacyjne doświadczenia edukacyjne dla naszych Uczniów i Nauczycieli. Jeśli chcesz pracować w miejscu stworzonym przez pasjonatów nowoczesnej edukacji, aplikuj do Nas!

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Filologia, Lingwistyka)- warunek konieczny,

  • wiedza z zakresu podstawy programowej kształcenia z języka angielskiego (szkoła podstawowa, liceum, technikum)- warunek konieczny,

  • doświadczenie w pracy nauczyciela w szkołach państwowych i/lub prywatnych placówkach edukacyjnych,

  • umiejętności w zakresie efektywnego prowadzenia zespołu oraz rozwiązywania problemów,

  • doskonałe umiejętności analityczne, komunikacyjne i prezentacyjne,

  • doświadczenie w pracy jako korepetytor- mile widziane.

Obowiązki

  • zarządzanie projektem/usługą Język Angielski,

  • tworzenie metodologii zajęć edukacyjnych w zakresie nauki języka angielskiego dla dzieci i  młodzieży,

  • tworzenie autorskich materiałów edukacyjnych zgodnych z wymaganiami zleceniodawcy (prezentacje, plany i schematy lekcji, karty pracy, ćwiczenia, gry online, materiały dla rodzica itp.),

  • opiniowanie materiałów szkoleniowych,

  • sprawdzanie oraz przygotowanie oceny przeprowadzonych zajęć,

  • organizacja spotkań oraz szkoleń dla nauczycieli i innych osób związanych z daną usługą,

  • współpraca z innymi działami w firmie mająca zapewnić jak najlepszą obsługę klienta (wewnętrznego i zewnętrznego).

Oferujemy

  • pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie,

  • możliwość zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych oraz doskonalenia już posiadanych umiejętności,

  • pracę w zgranym zespole, który chętnie wymienia się wiedzą,

  • szkolenia przygotowujące oraz kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy,

  • stałe wsparcie ze strony kadry menadżerskiej, dla której istotne jest Twoje zdanie i pomysły,

  • atrakcyjne warunki pracy (stałe wynagrodzenie, benefity pozapłacowe),

  • rodzinną atmosferę - wszyscy jesteśmy na „Ty” i dbamy o przyjazne relacje :)

1 wakat

Praca zdalna

Dział

Edukacja

Samozatrudnienie (B2B)

brutto / miesięczne

Umowa zlecenie

Osoby kontaktowe

Róża Bartosik
Specjalista ds. HR

Recruitment powered by tomHRM