Lektor języka angielskiego dla dzieci i/lub dorosłych

Łódź · Dział Edukacji i Rozwoju

Oferty pracy     Lektor języka angielskiego dla dzieci i/lub dorosłych

Tutore Poland to potężny gracz na polskim rynku edukacyjnym, posiadający w swoim portfolio markę Tutore - nowoczesne kursy online dla dzieci i dorosłych oraz ogólnopolską sieć szkół językowych ProfiLingua. Dostarczamy najwyższej jakości usługę edukacyjną dla każdego: od języków obcych, przez przedmioty szkolne, hobby i pasje, aż do oferty dla firm i korporacji. W swojej ofercie posiadamy kursy online i stacjonarne, uczymy ponad 20 języków obcych, programowania, gry na gitarze, grafiki bądź rysunku. Dołączając do zespołu będziesz współtworzyć innowacyjne doświadczenia edukacyjne dla naszych Uczniów i Nauczycieli. Jeśli chcesz pracować w miejscu stworzonym przez pasjonatów nowoczesnej edukacji, aplikuj do Nas!

Wymagania

  • zaawansowanej znajomości języka obcego (C1/C2),
  • doświadczenia w nauczaniu języka obcego stacjonarnie lub online,
  • wiedzy z zakresu standardów egzaminów językowych,
  • wykształcenia kierunkowego lub certyfikatu językowego, uprawniającego do nauczania innych.

Obowiązki

  • prowadzenie kursów językowych w formule stacjonarnej lub online,
  • regularna ewaluacja kursanta, jego postępów w znajomości języka obcego,
  • prowadzenie dokumentacji potwierdzającej realizację zajęć: listy obecności, dokumentacji postępów uczniów, sprawozdania z realizacji zajęć,
  • ścisła współpraca z metodykiem szkoły.

Oferujemy

  • pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się organizacji,
  • możliwość zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych oraz doskonalenia już posiadanych umiejętności,
  • wsparcie metodyczne – na każdym etapie Twojej pracy możesz konsultować swoje pomysły,
  • pracę w zgranym zespole, który chętnie wymienia się wiedzą,
  • szkolenia przygotowujące oraz kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy,
  • atrakcyjne warunki pracy (stałe wynagrodzenie, elastyczny czas pracy, benefity pozapłacowe),
  • rodzinną atmosferę - wszyscy jesteśmy na „Ty” i dbamy o przyjazne relacje :)

Tryb pracy

Stacjonarnie: Łódź

Dział

Dział Edukacji i Rozwoju

Łódź