Przedstawiciel marki edukacyjnej

Łódź · Dział Edukacji i Rozwoju

Oferty pracy     Przedstawiciel marki edukacyjnej

Stawiamy na rozwój, zarówno Twój osobisty, jak i naszej firmy. U nas stabilne wynagrodzenie idzie w parze z zadaniami, które pozwolą Ci rozwinąć umiejętności budowania relacji z klientami, sprzedaży i negocjacji.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność minimum jeden dzień w tygodniu,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,
  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów i silna motywacja,
  • entuzjazm i uśmiech w pracy - mile widziane!

Obowiązki

  • aktywne zapisy dzieci i rodziców na kursy pokazowe i stałe w szkołach podstawowych,
  • pomoc w organizacji eventów marketingowych,
  • udział w cyklicznych szkoleniach online lub na terenie szkół.

Oferujemy

  • możliwość udziału w innowacyjnym projekcie biznesowym i edukacyjnym, łączącym podejście lokalne z globalnymi rozwiązaniami z branży EdTech (edukacja i technologia),
  • możliwość zarobku w wysokości średnio 400 zł brutto dziennie,
  • praca 5 godzin dziennie w wybrane przez Ciebie dni tygodnia,
  • zwrot kosztów dojazdu do pracy,
  • szkolenia wstępne i cykliczne podwyższające Twoje umiejętności,
  • możliwość awansu na Managera Regionu.

Tryb pracy

Stacjonarnie: Łódź

Dział

Dział Edukacji i Rozwoju

Łódź