Animator zajęć edukacyjnych

Dział Edukacji i Rozwoju

Oferty pracy     Animator zajęć edukacyjnych

Tutore Poland to potężny gracz na polskim rynku edukacyjnym, posiadający w swoim portfolio markę Tutore - nowoczesne kursy online dla dzieci i dorosłych oraz ogólnopolską sieć szkół językowych ProfiLingua. Dostarczamy najwyższej jakości usługę edukacyjną dla każdego: od języków obcych, przez przedmioty szkolne, hobby i pasje, aż do oferty dla firm i korporacji. W swojej ofercie posiadamy kursy online i stacjonarne, uczymy ponad 20 języków obcych, programowania, gry na gitarze, grafiki bądź rysunku. Dołączając do zespołu będziesz współtworzyć innowacyjne doświadczenia edukacyjne dla naszych Uczniów i Nauczycieli. Jeśli chcesz pracować w miejscu stworzonym przez pasjonatów nowoczesnej edukacji, aplikuj do Nas!

Wymagania

  • Umiejętność pracy z dziećmi,
  • Otwartość, odpowiedzialność, punktualność oraz komunikatywność,
  • podstawowa znajomość komputera oraz innych urządzeń peryferyjnych,
  • dokładność,
  • doświadczenie w zakresie nauczania lub prowadzenie takich zajęć- mile widziane.

Obowiązki

  • Animacja dzieci,
  • techniczne przygotowanie sprzętów,
  • zapewnienie bezpieczniej zabawy,
  • przygotowanie miejsca pracy według konspektów,
  • promocja usług turystycznych w ramach marki Music&More.

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się organizacji,
  • pracę w zgranym zespole, który chętnie wymienia się wiedzą,
  • szkolenia przygotowujące oraz kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy,
  • rodzinną atmosferę - wszyscy jesteśmy na „Ty” i dbamy o przyjazne relacje :)