Lektor języka obcego - ProfiLingua Warszawa

Praca zdalna · Dział Edukacji i Rozwoju

Oferty pracy     Lektor języka obcego - ProfiLingua Warszawa

Rekrutacja zdalna

Tutore Poland to nowoczesne kursy online dla dzieci i dorosłych oraz ogólnopolska sieć szkół językowych ProfiLingua. Dołączając do naszego zespołu będziesz współtworzyć innowacyjne doświadczenia edukacyjne dla Uczniów i Nauczycieli. Jeśli chcesz pracować w miejscu stworzonym przez pasjonatów nowoczesnej edukacji, aplikuj do Nas!

Wymagania

  • zaawansowana znajomość języka obcego

  • pierwsze doświadczenie w nauczaniu

  • łatwość w nawiązywaniu relacji

  • wykształcenie kierunkowe

Obowiązki

  • prowadzenie kursów języka obcego w wybranej przez Ciebie formule

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zajęcia dostosowane do Twojej dyspozycyjności

  • szkolenia przygotowujące oraz kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy

  • rodzinną atmosferę - wszyscy jesteśmy na „Ty” i dbamy o przyjazne relacje :)

Otwarte wakaty

100

Tryb pracy

Praca zdalna

Stanowisko

Nauczyciel

Dział

Dział Edukacji i Rozwoju

Ogłoszenie ważne do

2024-09-01