Native speakers at Tutore

Praca zdalna · Dział Edukacji i Rozwoju

Oferty pracy     Native speakers at Tutore

Rekrutacja zdalna

Dołącz do Tutore jako Native speaker i zbuduj z nami najlepszą platformę edukacyjną online.

Dołączając do naszego zespołu, będziesz współtworzył innowacyjne doświadczenia edukacyjne dla naszych Uczniów.

Wymagania

Praca z nami jest elastycznie dopasowana do Ciebie, ponieważ to TY ustalasz harmonogram i ceny swoich zajęć.

Wszystko, co musisz wnieść to:

  •  chęć pracy z ludźmi,

  •  pasja do nauczania,

  •  płynna znajomość języka angielskiego.

Obowiązki

Główną rolą naszych native speakerów będzie prowadzenie indywidualnych zajęć online na naszej innowacyjnej platformie, która zostanie uruchomiona już w marcu.

Oferujemy

Szkolenie, dzięki któremu bez stresu się wdrożysz, stałe wsparcie zespołu, dostęp do głównych narzędzi pracy - materiałów dydaktycznych i platformy online, wsparcie naszego metodyka i koordynatora, dla których ważny jest Twój rozwój i satysfakcja z pracy.

  • 100% praca zdalna,

  • elastyczne godziny pracy,

  • przyjazną i miłą atmosferę.

Tryb pracy

Praca zdalna

Stanowisko

Nauczyciel

Dział

Dział Edukacji i Rozwoju

Osoby kontaktowe

Sandra Koza
Specjalista ds. HR