Ecommerce Operations Specialist

Kraków · Markets/KS

Oferty pracy     Ecommerce Operations Specialist

Poszukujemy nowego członka do naszego zespołu Performance. Jeśli jesteś osobą, która nie tylko świetnie czuje się w świecie kodów i promocji, ale też lubi analizować i optymalizować procesy to ogłoszenie jest dla Ciebie!

Wymagania

  • Znajomość sieci afiliacyjnych – jeśli kody, linki i kampanie to coś, co rozumiesz i lubisz, to jesteś idealnym kandydatem!

  • Analityczne myślenie – umiejętność analizy danych i wyciągania z nich konkretnych wniosków to klucz do sukcesu.

  • Dociekliwość – nie zadowalają Cię półśrodki? Szukasz przyczyn i efektywnych rozwiązań.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane:

  • Chęci do automatyzacji każdego procesu – jeśli lubisz, gdy praca wykonuje się sama, masz u nas punkt bonusowy!

  • Rozpoznawanie braków w procesach – umiejętność identyfikacji i poprawy wszelkich niesprawności to coś, co bardzo sobie cenimy.

Obowiązki

  • Monitorowanie konwersji w sklepach.

  • Analiza spadków i wzrostów ruchu i sprzedaży.

  • Sprawdzanie poprawności linkowania.

  • Monitorowanie i demaskowanie podejrzanych użytkowników.

  • Kontaktowanie się z sieciami afiliacyjnymi w sprawach związanych z trackingiem i naliczaniem prowizji.

Oferujemy

  • Szansa na rozwój w międzynarodowym środowisku
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne Luxmed
  • Pakiet sportowy
  • Laptop i inne akcesoria niezbędne do pracy

Otwarte wakaty

1
Praca stacjonarna: Kraków

Stanowisko

E-commerce Operations Specialist

Dział

Markets/KS

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę
Umowa zlecenie

Kraków