Junior Trader - Broker Support Specialist

Warszawa · Broker Support

Oferty pracy     Junior Trader - Broker Support Specialist

Jesteśmy firmą z branży fintech, tworzącą zaawansowane systemy transakcyjne dla rynku Forex, kontraktów CFD, kryptowalut oraz akcji. Tworzymy również systemy analityczne do zarządzania ryzykiem dla brokerów finansowych, giełd kryptowalutowych, dostawców płynności i banków. Współpracujemy z klientami z całego świata - głównie z brokerami Forex, giełdami i bankami. Mamy biuro w Warszawie i Poznaniu. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa, praca stacjonarna

Wymagania

Od naszych Kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego bądź statusu studenta (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość),
  • podstawowej znajomości rynków finansowych, ze szczególnym uwzględnieniem rynku walutowego i innych rynków pozagiełdowych,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - inne języki mile widziane,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych oraz logicznego myślenia,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym.
Mile widziane:
  • znajomość systemów MetaTrader (dodatkowy atut!).

Obowiązki

Osoba, która dołączy do zespołu będzie odpowiedzialna za:
  • nadzór nad poprawnością funkcjonowania systemów transakcyjnych,
  • wsparcie klienta biznesowego w języku angielskim w zakresie wykorzystywanych rozwiązań,
  • onboarding nowych klientów biznesowych,
  • aktywny udział w procesie tworzenia nowych produktów i rozwoju technologii,
  • testowanie aplikacji biznesowych,
  • monitorowanie i raportowanie KPI,
  • analizę konkurencji i proponowanie nowych rozwiązań.

Oferujemy

Dlaczego warto z Nami pracować?
  • oferujemy atrakcyjny system wynagrodzenia: stała podstawa + premia kwartalna,
  • dajemy możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia w branży FinTech,
  • stwarzamy przestrzeń do współpracy z klientami z całego świata i wykorzystywania na co dzień umiejętności językowych,
  • osobom pracującym u nas na kontrakcie B2B oferujemy 30 dni płatnej przerwy od świadczenia usług, a w przypadku osób na umowie zlecenie - 24 dni,
  • zapewniamy elastyczne warunki pracy. Pracujemy w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy w centrum miasta z dogodnym dojazdem komunikacją miejską,
  • oferujemy naszym Pracownikom możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu dzięki karcie MultiSport,
  • choć nie jesteśmy korporacją i panuje u nas nieformalna atmosfera to kluczem naszej silnej pozycji na rynku jest wysoce profesjonalna postawa oraz zaangażowanie naszych teamów,
  • zapewniamy pełne wdrożenie z wykorzystywanych technologii oraz systemów,
  • jesteśmy otwarci na współpracę z osobami z różnych części Polski, dlatego wspieramy ich relokację do Warszawy poprzez pakiet relokacyjny,
  • inwestujemy w rozwój zawodowy. Posiadamy budżet szkoleniowy, z którego każdy pracownik może skorzystać po okresie próbnym. Ponadto stwarzamy przestrzeń do uczestniczenia w targach/ eventach branżowych,
  • wszyscy pracownicy, niezależnie od stażu pracy i formy zatrudnienia, mają dostęp do pakietu prywatnej opieki medycznej LuxMed, który w całości opłaca firma,
  • każdego roku organizujemy weekendowy wyjazd integracyjny, który jest pełen różnorodnych atrakcji, tak aby każdy mógł się dobrze bawić i zrelaksować,
  • mamy "Pizza Fridays" oraz często organizujemy wyjścia integracyjne,
  • nie mamy dress code'u,
  • celebrujemy ważne dni życia naszych pracowników,
  • jesteśmy otwarci na pomysły i inicjatywny naszych pracowników takich jak: akcje charytatywne, benefity, itp.,
  • dbamy o zdrowie, dlatego od poniedziałku do piątku mamy owoce w firmie,
  • lubimy sport, dlatego zebraliśmy drużynę piłkarską i gramy w Elit Lidze (https://elitliga.pl/druzyna/292).

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoje CV - chętnie Cię poznamy!

Etapy procesu rekrutacji?
  1. Wyślij CV
  2. Rozmowa telefoniczna
  3. Spotkanie bezpośrednie
  4. Feedback
  5. Oferta

Informujemy, że Administratorem danych jest spółka Match-Trade Technologies sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-103), ul. Królewska 18 wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000749554 (dalej jako "Administrator"). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, b, c i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie, wysyłając prośbę na: [email protected]. Pełny tekst polityki prywatności dla procesu rekrutacji znajduje się tutaj TUTAJ.

Tryb pracy

Stacjonarnie: Warszawa

Stanowisko

Junior Trader/Broker Support Specialist

Dział

Broker Support

Osoby kontaktowe

Sandra Matuszak
Senior IT Recruiter

Warszawa