Java Developer

Poznań

Oferty pracy     Java Developer

Rekrutacja zdalna

Jesteśmy firmą z branży fintech, dostarczającą zaawansowane systemy transakcyjne dla rynku Forex, kontraktów CFD, kryptowalut oraz akcji. Tworzymy własne środowisko technologiczne i jesteśmy autorem platformy tradingowej opartej o technologię PWA. Szeroki zakres oferowanych przez nas usług stwarza dla naszych pracowników możliwości uczestniczenia w różnorodnych projektach, nie tylko dzięki wykorzystaniu różnych technologii (w tym nowoczesnej technologii Blockchain), ale także dzięki pracy z biznesami z całego świata. Posiadamy swoje biuro w Warszawie i Poznaniu.

Ciągle się rozwijamy i poszerzamy nie tylko bazę klientów, ale przede wszystkim nasze zespoły. Chcemy wyznaczać rynkowe trendy i stawiamy przede wszystkim na nową, wyższą jakość oferowanych przez nas usług i produktów. W związku z tym do naszego zespołu w Poznaniu szukamy

Miejsce pracy: Poznań, ul. Dąbrowskiego 267, możliwość pracy HO gdy będzie taka potrzeba
Wynagrodzenie: 12 500 – 17 000 zł netto + VAT (B2B)

O zespole: Przyszły pracownik dołączy do jednego z zespołów, które realizują wewnętrzne projekty mające na celu projektowanie, implementowanie oraz utrzymanie autorskich aplikacji takich jak: platforma giełdowa, portfel kryptowalutowy, system transakcyjny, aplikacja Copy Trading oraz system CRM dla instytucji finansowych.

Wymagania

Szukamy osób, które:
  • posiadają wykształcenie wyższe lub są w trakcie studiów,
  • pracowały już na podobnym stanowisku,
  • dobrze znają język angielski,
  • posiadają praktyczne umiejętności w zakresie Javy,
  • potrafią pisać czysty, testowalny kod,
  • mają wiedzę na temat baz danych,
  • znają wzorce projektowe i potrafią je optymalnie wykorzystywać,
  • posiadają wysoko rozwinięte zdolności analityczne, otwarty umysł oraz są gotowe do nieszablonowego myślenia,
  • chcą się rozwijać i chętnie współpracują w zespole,
  • posiadają kompetencje lub chcą się rozwijać w zakresie: Scala, Kotlin, Cassandra, RabbitMQ, Akka, Blockchain, microservices architecture, PostgresSQL, Hibernate JPA, Docker, Git, Maven - jako dodatkowe atuty.

Obowiązki

W ramach naszych projektów nasz przyszły pracownik będzie miał możliwość m.in.:
  • projektowania i implementacji aplikacji w używanych przez nas technologiach,
  • tworzenia dokumentacji technicznej,
  • opracowywania interfejsów do stworzonych aplikacji,
  • decydowania o użytych technologiach,
  • rozwiązywania problemów oraz proponowania własnych pomysłów, ponieważ wysoko cenimy samodzielność, kreatywność i otwartość na wdrażanie nowych rozwiązań naszych pracowników,
  • szybkiego rozwoju poprzez korzystanie z nowoczesnych technologii w środowisku pracy dalekim od skostniałej struktury i kultury korporacyjnej.

Oferujemy

Dlaczego warto z Nami pracować?
  • osobom pracującym u nas na kontrakcie B2B oferujemy 30 dni płatnej przerwy od świadczenia usług w skali roku, w przypadku osób na umowie zlecenie 24 dni (w skali roku),
  • oferujemy naszym Pracownikom możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu dzięki karcie MultiSport,
  • zapewniamy elastyczne warunki pracy pod kątem godzin. Pracujemy w nowoczesnym biurze w Poznaniu z dogodnym dojazdem komunikacją miejską,
  • inwestujemy w rozwój zawodowy. Posiadamy budżet szkoleniowy, z którego każdy pracownik może skorzystać po okresie próbnym,
  • wszyscy pracownicy, niezależnie od stażu pracy i formy zatrudnienia, mają dostęp do pakietu prywatnej opieki medycznej LuxMed, który w całości opłaca firma,
  • jesteśmy otwarci na współpracę z osobami z różnych części Polski, dlatego wspieramy ich relokację do Poznania poprzez pakiet relokacyjny,
  • każdego roku organizujemy weekendowy wyjazd integracyjny, który jest pełen różnorodnych atrakcji, tak aby każdy mógł się dobrze bawić i zrelaksować,
  • mamy "Pizza Fridays" oraz często organizujemy wyjścia integracyjne,
  • nie mamy dress code'u,
  • posiadamy własny parking dla pracowników,
  • mamy strefę chillu z dostępem do konsoli PlayStation,
  • celebrujemy ważne dni życia naszych pracowników,
  • jesteśmy otwarci na pomysły i inicjatywny naszych pracowników takich jak: akcje charytatywne, benefity, itp.,
  • dbamy o zdrowie, dlatego od poniedziałku do piątku mamy owoce w firmie.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij nam swoje CV - chętnie Cię poznamy!

Etapy procesu rekrutacji?
  1. Wyślij CV
  2. Rozmowa telefoniczna
  3. Spotkanie online/bezpośrednie + live coding
  4. Feedback
  5. Oferta

Informujemy, że Administratorem danych jest spółka Match-Trade Technologies sp z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-103), ul. Królewska 18 wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000749554 (dalej jako "Administrator"). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, b, c i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie, wysyłając prośbę na: [email protected]. Pełny tekst polityki prywatności dla procesu rekrutacji znajduje się TUTAJ.

Tryb pracy

Stacjonarnie: Poznań

Stanowisko

Osoby kontaktowe

Sandra Matuszak
Senior IT Recruiter

Poznań