Quantitative Trader

Warszawa · MM_Quants

Oferty pracy     Quantitative Trader

W naszym zespole, skoncentrowanym na High-Frequency Tradingu (HFT), codziennie stawiamy czoła wyzwaniom rynków finansowych, w których każda mikrosekunda ma ogromne znaczenie. Projektujemy algorytmy, które na giełdach pięciu kontynentów, dostarczają potrzebną płynność oraz zapewniają efektywność w najbardziej kluczowych i dynamicznych momentach. Aby stworzyć najwyższej jakości rozwiązania, musimy dogłębnie rozumieć i analizować rynki, a także iść z duchem innowacji, które rynek kryptowalut dostarcza w niesamowicie szybkim tempie. U nas dowiesz się, jak działają algorytmy inwestujące na giełdzie oraz zrozumiesz jak zaprojektowane są systemy giełdowe - wiedza ta jest niedostępna dla większości osób, nawet tych bardzo zainteresowanych finansami. Aktualnie do naszego teamu szukamy osób na stanowisko

QUANTITATIVE TRADER
Miejsce pracy: Warszawa, praca stacjonarna

Wymagania

Nasze oczekiwania względem Kandydatów:
  • ogromne zainteresowanie rynkami finansowymi,
  • wykształcenie z zakresu Matematyki, Informatyki, Ekonometrii, Ekonomii (wymagane najlepsze krajowe uczelnie),
  • znajomość programowania w języku Python (przede wszystkim pandas, numpy, scikit i tym podobne),
  • zainteresowanie rozwiązywaniem problemów, szczególnie z zakresu rachunku prawdopodobieństwa i statystyki,
  • wyróżniająca się dyscyplina, zorganizowanie i zdolność do koncentracji na poszczególnych zadaniach.

Mile widziane:
  • zainteresowanie teorią gier, teorią podejmowania decyzji czy wyceną instrumentów pochodnych,
  • roczne doświadczenie w obszarze finansów,
  • wiedza z obszaru kryptowalut,
  • znajomość SQL.

Obowiązki

Twoje przyszłe zadania:
  • analizowanie rynków w celu znalezienia nieefektywności,
  • monitorowanie rynku i naszego systemu tradingowego,
  • rozwiązywanie problemów w kreatywny sposób w celu optymalizowania algorytmów oraz egzekucji zleceń,
  • analizowanie metryk w celu lepszego podejmowania decyzji przez nasze algorytmy,
  • automatyzacja algorytmów zarządzających systemem, w tym rozwiązywanie problemów alokacji kapitału.

Oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy:
  • ogromny rozwój z zakresu wiedzy o finansach, algorytmów tradingowych i analizy danych
  • pracę w zespole nastawionym bardzo mocno na naukę,
  • rozwój programistyczny (głównie w języku Python i SQL),
  • atmosferę wzajemnej pomocy, szczególnie w kontekście wspólnej nauki i rozwiązywania problemów,
  • osobom pracującym u nas na kontrakcie B2B oferujemy 30 dni płatnej przerwy od świadczenia usług w skali roku, a w przypadku osób na umowie zlecenie - 24 dni (w skali roku),
  • pracujemy w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy z dogodnym dojazdem komunikacją miejską. Zapewniamy elastyczne warunki pracy pod kątem godzin,
  • inwestujemy w rozwój zawodowy. Posiadamy budżet szkoleniowy, z którego każdy pracownik może skorzystać po okresie próbnym,
  • wszyscy pracownicy, niezależnie od stażu pracy i formy zatrudnienia, mają dostęp do pakietu prywatnej opieki medycznej LuxMed, który w całości opłaca firma,
  • oferujemy naszym Pracownikom możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu dzięki karcie MultiSport,
  • mamy "Pizza Fridays" oraz często organizujemy wyjścia integracyjne,
  • jesteśmy otwarci na współpracę z osobami z różnych części Polski, dlatego wspieramy ich relokację do Warszawy poprzez pakiet relokacyjny,
  • każdego roku organizujemy weekendowy wyjazd integracyjny, który jest pełen różnorodnych atrakcji, tak aby każdy mógł się dobrze bawić i zrelaksować,
  • nie mamy dress code'u,
  • jesteśmy otwarci na pomysły i inicjatywny naszych pracowników takich jak: akcje charytatywne, benefity, itp.,
  • dbamy o zdrowie, dlatego od poniedziałku do piątku mamy owoce w firmie,
  • lubimy sport, dlatego zebraliśmy drużynę piłkarską i gramy w Elit Lidze (https://elitliga.pl/druzyna/292).

Zainteresowała Cię? Prześlij do nas swoje CV - chętnie Cię poznamy!

Informujemy, że Administratorem danych jest spółka Match-Trade Technologies sp z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-103), ul. Królewska 18 wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000749554 (dalej jako "Administrator"). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, b, c i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie, wysyłając prośbę na: [email protected]. Pełny tekst polityki prywatności dla procesu rekrutacji znajduje się TUTAJ.

Praca stacjonarna: Warszawa

Stanowisko

Quant

Dział

MM_Quants

Osoby kontaktowe

Sandra Matuszak
Senior IT Recruiter

Warszawa

Recruitment powered by tomHRM