Sponsorships & Event Marketing Manager

Warszawa · Marketing

Oferty pracy     Sponsorships & Event Marketing Manager

Czym się zajmujemy?
Jesteśmy firmą IT z branży fintech (financial technology), tworzącą technologie dla Brokerów Forex. Posiadamy biura w Polsce (Warszawa i Poznań), na Cyprze (Limassol i Nikozja) oraz w Dubaju. Obsługujemy klientów z całego świata, dlatego zależy nam na budowaniu globalnej rozpoznawalności.

Szukamy osoby do biura w Warszawie, która wesprze zespół globalnego Marketingu w obszarze eventów międzynarodowych, sponsorshipów czy aktywności CSR realizujących cele wizerunkowe oraz sprzedażowe (akwizycję i budowanie relacji z klientami). Wszystkie eventy odbywają się poza Polską, zatem praca wymaga koordynacji działań w środowisku międzynarodowym.

Miejsce pracy: Warszawa, praca stacjonarna
Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności: 11 000 - 14 000 zł netto + VAT (w przypadku B2B)

Wymagania

Nasze oczekiwania względem Kandydatów:
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny;
  • Znajomość języka polskiego w mowie i piśmie;
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Minimum 5 lat doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów eventowych;
  • Doskonała organizacja czasu pracy i umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie;
  • Asertywność i rozwinięte umiejętności negocjacyjne;
  • Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych;
  • Doświadczenie w branży fintech -  mile widziane;
  • Obsługa narzędzi takich jak: Canva, CapCut - programy do grafiki i tworzenia Video/ krótkich relacji z eventów na potrzeby SM.

Obowiązki

Poszukujemy doświadczonej i samodzielnej osoby (poziom senior/ manager), która przejmie odpowiedzialność za:
  • Przygotowanie ramowego planu aktywności offline uwzględniającego międzynarodowe targi branżowe, udział sprzedawców w imprezach, organizację wydarzeń dla klientów;
  • Przygotowanie i aktualizację budżetu wraz z rekomendacją alokowania środków uwzględniając potencjał sprzedażowy/ wizerunkowy;
  • Przygotowanie propozycji działań wizerunkowych - sponsoringi, akcje charytatywne/ CSR, aktywności dla klientów - wraz z wyznaczeniem celów i propozycją mierzenia efektów;
  • Strategię komunikacji i budowania wizerunku w kanałach offline ze szczególnym uwzględnieniem Cypru i UAE (przy wsparciu lokalnych zespołów i agencji);
  • Opracowanie koncepcji na gadżety, prezenty dla klientów i partnerów oraz akcje wspierające budowanie sieci kontaktów;
  • Dopilnowanie aby w trakcie eventów wszystko przebiegało zgodnie z planem.

Oferujemy

Dlaczego warto z Nami pracować?
  • Oferujemy atrakcyjne premiowanie na poziomie 2 - 4 pensji rocznych rozliczanych w systemie kwartalnym;
  • Osobom pracującym u nas na kontrakcie B2B oferujemy 30 dni płatnej przerwy od świadczenia usług w skali roku, a w przypadku osób na umowie zlecenie - 24 dni (w skali roku);
  • Pracujemy w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy z dogodnym dojazdem komunikacją miejską. Każdy zespół posiada własny pokój, nie pracujemy na open space’ach;
  • Zapewniamy pełne wdrożenie z wykorzystywanych technologii oraz systemów;
  • Pracujemy stacjonarnie ze względu na dynamikę zmian w branży i konieczność szybkiego reagowania, dlatego wspieramy relokację do Warszawy kandydatów z całej Polski;
  • Oferujemy naszym Pracownikom możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu dzięki karcie Multisport;
  • Choć nie jesteśmy korporacją i panuje u nas nieformalna atmosfera to kluczem naszej silnej pozycji na rynku jest wysoce profesjonalna postawa oraz zaangażowanie naszych teamów;
  • Inwestujemy w rozwój zawodowy. Posiadamy budżet szkoleniowy, z którego każdy pracownik może skorzystać po okresie próbnym. Ponadto stwarzamy przestrzeń do uczestniczenia w targach/ eventach branżowych;
  • Wszyscy pracownicy, niezależnie od stażu pracy i formy zatrudnienia, mają dostęp do pakietu prywatnej opieki medycznej Lux Med, który w całości opłaca firma;
  • Każdego roku organizujemy weekendowy wyjazd integracyjny, który jest pełen różnorodnych atrakcji, tak aby każdy mógł się dobrze bawić i zrelaksować;
  • Mamy "Pizza Fridays" oraz często organizujemy wyjścia integracyjne;
  • Nie mamy dress code'u;
  • Jesteśmy otwarci na pomysły i inicjatywny naszych pracowników takich jak: akcje charytatywne, benefity, itp.;
  • Dbamy o zdrowie, dlatego od poniedziałku do piątku mamy owoce w firmie;
  • Lubimy sport, dlatego zebraliśmy drużynę piłkarską i gramy w Elit Lidze (https://elitliga.pl/druzyna/292).

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoje CV wraz z portfolio - chętnie Cię poznamy!

Jak wygląda proces rekrutacji?
  1. Wyślij nam swoje CV wraz z portfolio: Chętnie przeczytamy też kilka słów czemu czujesz, że to będzie dobry match.
  2. Odbędziemy krótką, ok. 15 minutową zapoznawczą rozmowę telefoniczną.
  3. Wybrane osoby spotkają się z Deputy Head of Marketing, z którym będą bezpośrednio współpracować.
  4. Opcjonalnie spotkanie z Head of Marketing.
  5. Decyzja o zatrudnieniu i oferta lub informacja zwrotna.

Informujemy, że Administratorem danych jest spółka Match-Trade Technologies sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-103), ul. Królewska 18 wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000749554 (dalej jako "Administrator"). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, b, c i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie, wysyłając prośbę na: [email protected]. Pełny tekst polityki prywatności dla procesu rekrutacji znajduje się TUTAJ.

Tryb pracy

Praca stacjonarna
Praca stacjonarna: Warszawa

Dział

Marketing

Osoby kontaktowe

Sandra Matuszak
Senior IT Recruiter

Warszawa